Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

معرفی پادکست های انگلیسی زبان در حوزه آرایش و زیبایی

در این مقاله از بلاگ ماتیک به معرفی پادکست های انگلیسی زبان می پردازیم که در حوزه آرایش و زیبایی فعالیت دارند. اگر شما هم به دنبال راهی برای تقویت زبان خود در کنار دریافت اطلاعاتی در حوزه آرایش  می باشید. در  این پادکست ها از درباره ترفند های آرایشی،تاریخچه آرایش و حتی حقایق باورنکردنی آرایشی صحبت شده است که می تواند برای شما جذاب باشد. پس به شما پیشنهاد می شود که این مقاله رو از دست ندهید.

 • پادکست Make me over:

این پادکست اقتباسی از پادکست تاریخی و محبوب you must remember this اثر نویسنده و فیلم ساز هالیوودی Karina Longworth می باشد. این پادکست هشت قسمتی به کنکاش و بررسی ارتباط بین هالیوود و زیبایی می پردازد. در هر قسمت از این پادکست خانم Longworth با مهمان ها مصاحبه میکند و آنها داستان های جدیدی درباره تاریخچه زیبایی در هالیوود تعریف میکنند. از این داستان ها می توان به داستان اولین بانوی سیاه پوستی که عنوان Miss America  را دریافت کرد تا اولین جراحی کاهش وزنی که در هالیوود خبرساز شد اشاره کرد.

لینک سایت
 • پادکست The Baron of Botox:

خالق و مجری  این پادکست Justine Harman، به مرگ نابهنگام، تأثیر عمیق و پیچیدگی‌های غم انگیز زندگی دکتر Fredric Brandt، متخصص پوست و زیبایی می‌پردازد.این مجموعه ده قسمت می باشد و از دوران کودکی تا مرگ ایشان را پوشش می دهد.

لینک کست باکس
 • پادکست Fat Mascara:

 Jessica Matlinو Jennifer Goldstein دو میزبان Fat Mascara که تخصص ویراستاری زیبایی دارند درباره اخبار صنعت زیبایی و آرایش، محصولات ضروری و روش های نوآورانه صحبت می کنند. آنها هر هفته از یکی از متخصصان این حوزه دعوت میکنند تا درباره چگونگی موفقیت در زمینه های مربوطه خود مشاوره ارائه دهند.

لینک سایت
 • پادکست The Naked Beauty Podcast:

مجری و میزبان این پادکست ، Brooke DeVard Ozaydinli،با رویکردی شخصی به صحبت درباره ترند های زیبایی، آیین های مراقبتی از پوست و سلامت عمومی می پردازد و پیوند جدایی ناپذیر زیبایی با فرهنگ و هویت را بررسی میکند.

لینک سایت
 • پادکست The goop Podcast:

این پادکست که توسط ، Gwyneth Paltrow و Erica Chidi که از بنیانگذاران LOOM می باشند، میزبانی می‌شود. در این پادکست به گفتگوهایی پیرامون زیبایی، سلامت و تناسب اندام می پردازند.

لینک سایت
 • پادکست Eyewitness Beauty:

در این پادکست Annie Kreighbaum و Nick Axelrod-Welk به پیوند زیبایی با فرهنگ پاپ می پردازند .این زوج علاوه بر به اشتراک گذاری محصولات پیشنهادی بی نظیر از مهمانانی متخصص دعوت می کنند تا آنها نیز تجربیات خود را در این حوزه با علاقه مندان به اشتراک بگذارند.

لینک سایت
 • پادکست Glowing Up:

اگرچه پخش این پادکست اکنون متوقف شده است، اما باور داشته باشید که Glowing Up ارزش شنیدن را دارد. میزبانان این پادکست Esther Povitsky و  Caroline Goldfarbدرباره سفر خود برای یافتن “الهه های درخشان درونی” خود صحبت می کنند. و درباره زیبایی از منظر کمدی و طنز به شخصیت پردازی می پردازند.

لینک کست باکس
 • پادکست The Science of Beauty:

چه کسی بهتر از Jenny Bailly، مدیر اجرایی زیبایی Allure و از همکارانش، کارگردان، Dianna Mazzone می تواند که به تمام چیزهایی که نیاز دارید در مورد مو، آرایش و مراقبت از پوست بدانید، بپردازید؟ برای اینکه همه چیز تا حد امکان در دسترس و قابل هضم باشد، هر قسمت از این پادکست  به موضوع خاصی مانند ضد آفتاب، hyperpigmentation یا فرها اختصاص داده شده است .

لینک سایت
 • پادکست Black Girl in Om:

Black Girl in Om سازمانی است که به زیبایی و بهداشت زنان سیاه پوست و زنان رنگین پوست اختصاص دارد. پادکست همنام آن (که از سال 2021 متوقف شده است) توسط Lauren Ash میزبانی می شود، به دنبال این است که به جامعه خود صحبت های دخترانه آگاهانه ، مراقبت های هدایت شده و گفتگوهای شفاف با مهمانان ارائه دهد.

لینک سایت
 • پادکست Smell Ya Later:

این پادکست به عطر ها و رایحه ها از دیدگاه های مختلف میپردازد و میزبانان آن یعنی نویسنده زیبایی و متخصصان رایحه ها ، Sable Yongو Tynan Sinks با حس شوخ طبعی خود به بحث در این حوزه می پردازند.

لینک سایت
 • پادکست Gloss Angeles:

Kirbie Johnson و Sara Tan با نگاه از لنز ویرایشگری زیبایی خود به صنعت زیبایی در مورد موضوعات کلیدی زیبایی و فرهنگ پاپ بحث می کنند، و از متخصصان و افراد معروف در قسمت های پادکست خود بهره می گیرند.

لینک سایت
 • پادکست Breaking Beauty:

Jill Dunn و Jill Dunn در این پادکست به گفتگو راجع به پیشرفت های صنعت زیبایی ، از جمله متخصصان پیشگامی که ،مورد تایید سلبریتی ها و افراد معروف هستند ،مانند Shereene Idriss، و محصولات زیبایی نوآورانه، از جمله سرم رنگی معروف TikTok می پردازند.

لینک سایت