Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

اپیزود شش -ماتیک دیور(قسمت اول)

چه اهلِ بِرندای مختلفِ باشید و چه نباشید، الان، همین الانو میگما، نصفِ بیزینسِ جهان و متعلقاتش داره رو مدارِ طراحی و مُد روز دنیا چرخ میزنه. 

برای همین اگه یه کوچولو از این قصه سَر در بیاریم، جای دوری نمیره و تو جمعایی که بحث اقتصادی و فلسفی و علمی و سیاسی تعطیله، مخصوصا برای خانم های عزیز، بحث برند و حاشیه هاش، از عسلم شیرین تره.

مام دیدیم چه فرصتی از این بهتر که با مردی آشناتون کنیم که یه جورایی سردمدارِ این قصه درازه.

پس این شما و این کریستین دیور، اسمی که از سواحل گرانویل فرانسه به تاریخ مُدِ دنیا پرتاب شد و با ذوق و استعدادِ بی بدیلش برای آفرینشِ رنگ و زیبایی‌ها، دنیای مد رو به یک مجموعه از آثار هنری ابدی تبدیل کرد.

کسی که از همون اول با وجود هوش بالایی که داشت، فهمید تو دنیای سیاست جایی نداره و با یک حرکتِ رو به جلو و مقروض شدن به پدرِ همیشه در صحنه، جهانی رو در طراحی عطر و لباس خلق کرد که حتی جنگ هم نتونست نابودش کنه و این سرزمین زیباِ دیور تا امروز آباد و آزاد باقی مونده.

خلاقیتِ دیور در طراحی لباس‌ها، با اون جزئیات زیاد و منحصر به فردی که داشت تا شاهکارهای کلاسیکی که به یادگار گذاشت، باعث شد که خانم های خوش پوشِ دنیا قوی تر و جذاب‌تر به نظر بیایند. 

پس پیشنهاد میکنیم که اپیزود اولِ “ماتیک دیور” رو گوش بدید تا با یکی از نماینده‌ های مُدِ اصیل فرانسه که فقط ایده پرداز بلکه معمار ایده های جذاب و خوش ساخت خودش بود آشنا بشید.
شماره تلفن:
09001024808
یا سایت :
www.matik.tv
اینستاگرام:
https://www.instagram.com/matik_tv