Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

آرایشگری زنانه

حرفه آرایشگری جز صنعت زیبایی به‌حساب می‌آید و لاین‌های متنوعی برای کسب‌وکار شامل آن می‌شود. شغل آرایشگری جزو رشته‌های پر درآمد و بسیار زودبازده محسوب می‌شود؛ زیرا که امروزه افراد زیادی به‌خصوص بانوان ماهانه بودجه فراوانی را برای اجرای کارهای زیبایی صرف می‌کنند.

پردرآمدترین لاین‌های آرایشگری

کاشت و طراحی ناخن
امروزه طراحی و کاشت ناخن یکی از پر طرف‌دارترین و پردرآمدترین لاین‌های آرایشگری محسوب می‌شود. با گذراندن دوره آموزشی این حرفه و دریافت مدرک فنی حرفه‌ای بین‌المللی شما قادر هستید در همه جای دنیا درآمد کسب کنید. درآمد شخصی که به این حرفه رو آورده به ظرافت‌کاری که انجام می‌دهد بستگی دارد. در این حرفه باید به‌روز باشید و تبلیغات مناسبی را برای جذب مشتری انجام دهید.

رنگ مو
در قدیم‌الایام بسیاری از خانم‌ها برای پوشش سفیدی موهای خود از حنا استفاده می‌کردند. باگذشت زمان و در چند دهه اخیر مصرف رنگ موهای متنوع و جذاب رواج پیدا کرد. تکنیک‌هایی نظیر های‌لایت، آمبره، بالیاژ، سامبره و. . امروزه بسیار محبوب است.
میزان درآمد شما به عوامل گوناگونی بستگی دارد که مهم‌ترین آن میزان مهارت و تخصص شما است و عوامل دیگری همچون مکان سالن تبلیغات مناسب و مواد مصرفی نیز بر درآمد شما اثرگذار است.

لیفت و اکستنشن مژه
امروزه لیفت و اکستنشن مژه پرطرف‌دار شده است. این حرفه مناسب بانوانی است که دارای مژه‌های کوتاه و کم‌پشت هستند. حتی این حرفه برای کسانی که وقت زیادی برای آرایش ندارند نیز خیلی مفید بوده است. تلاش کنید با وجود نمونه کارهای بسیار و تبلیغات مناسب در این رشته، مشتری‌های فراوانی را جذب کنید. پس از حدود سه هفته مشتری‌های شما نیاز به ترمیم خواهند داشت.
کراتین صافی و احیای مو، گریم و میکاپ، میکروبلیدینگ ابرو، شینیون مو، آرایش دائم یا تاتو، اپیلاسیون، پاک‌سازی یا فیشیال پوست، بافت یا اکستنشن مو از دیگر لاین‌های آرایشگری است.

از مزایای حرفه آرایشگری

  • برنامه‌ریزی انعطاف‌پذیر

  • درآمد بسیار خوب

  • شغل بسیار شاد

 

معایب شغل آرایشگری

  • ساعت کاری مشخصی ندارد ممکن است حتی روزهای تعطیل همکار کنید

  • در اوایل کار درآمد بالایی خواهید داشت

  • باید در آن شغل حرفه‌ای شوید و درآمد ثابتی ندارید

بنابراین، کسانی که به این حرفه علاقه دارند  می‌توانند با تحقیق راجع به لاین‌های آرایشگری شغل موردعلاقه خود را پیدا کنند.